Podsumowanie konkursu czytelniczego na „Najlepszego Czytelnika 2019 roku”

KCZ2019

Kolejny raz w Bibliotece Publicznej w Sułoszowej oraz Filii w Wielmoży rozstrzygnięto konkurs na „Najlepszego Czytelnika”. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich czytelników zarejestrowanych w danej bibliotece – obejmował trzy kategorie wiekowe czytelników. Celem konkursu było popularyzowanie czytelnictwa w środowisku, zainteresowanie użytkowników biblioteki dobrą lekturą, aktywizowanie oraz wyrabianie nawyku systematycznego czytania, promocja książki i czytelnictwa, zachęcenie do częstego odwiedzania naszych Bibliotek. Najlepsze osoby spośród czytelników, które od 2 stycznia do 31 grudnia 2019 roku wypożyczyły największą ilość książek i audiobooków, przestrzegając regulaminu biblioteki, zostały uhonorowane tytułem „Najlepszego Czytelnika 2019 roku” oraz nagrodzone.

Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpiło na podstawie danych z systemu bibliotecznego. Dodatkowe punkty, zgodnie z regulaminem, zostały przyznane za prace plastyczne do przeczytanych książek. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Zapraszamy do naszych bibliotek po odbiór dyplomów i nagród. Zachęcamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału w nowym konkursie na „Najlepszego Czytelnika 2020 roku”. Regulamin dostępny w wypożyczalniach bibliotek.

Jednocześnie informujemy, iż w czasie trwania ogólnopolskiej akcji „Mała książka – wielki człowiek” za rok 2019  nagrodziliśmy drobnymi upominkami dzieci, które zebrały wszystkie naklejki na kartach Małego Czytelnika.

plakat czytelnik roku 2020