NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH

W Centrum Kultury w Sułoszowej prowadzone są zajęcia z nauki gry na instrumentach dętych oraz na gitarze. Chętni kandydaci muszą mieć skończone 10 lat, odpowiednie warunki fizyczne – predysponujące do danego instrumentu i poprawny słuch muzyczny.

Nauka gry na gitarze

Lekcje odbywają w piątki od godzi. 17.00. Instruktorem jest Bartosz Statkiewicz. Zajęcia płatne.

Nauka gry na instrumentach dętych i perkusji

Warsztaty muzyczne nauki gry na instrumentach dętych oraz perkusji, odbywają się w każdy piątek od godz. 16.00 do 18.00 – sekcja początkująca. Od godz. 18.00 do 20.00 – próby członków orkiestry. Zajęcia są bezpłatne. Zajęcia prowadzi kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Sułoszowej Grzegorz Chyc.

Zapraszamy dzieci i młodzież do wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Centrum Kultury w Sułoszowej. Młodym instrumentalistom rozpoczynającym swoją przygodę z orkiestrą udostępniamy instrument. Korzystają z możliwości bezpłatnej nauki gry na wybranym instrumencie oraz biorą udział w zajęciach prowadzonych w sekcjach i całym składzie orkiestralnym. Członkowie orkiestry mają możliwość realizowania swoich pasji i talentów muzycznych zyskując wrażliwość, sumienność i obowiązkowość przy jednoczesnej edukacji i dobrej zabawie.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta prezentuje swoje umiejętności podczas koncertów i przeglądów. Bierze udział w wydarzeniach państwowych i kościelnych, a także podczas wszelkiego rodzaju imprez organizowanych w naszej gminie. Udział w orkiestrze dętej to wyzwanie, ale także wspaniała przygoda.

Osoby chętne proszone są o kontakt z Centrum Kultury w Sułoszowej.