Uwaga konkurs!

Podsumowanie konkursu czytelniczego na „Najlepszego Czytelnika 2018 roku”

Już po raz kolejny w Bibliotece Publicznej w Sułoszowej oraz Filii w Wielmoży rozstrzygnięto konkurs na „Najlepszego Czytelnika”. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich czytelników zarejestrowanych w danej bibliotece – obejmował trzy kategorie wiekowe czytelników. Celem konkursu było popularyzowanie czytelnictwa w środowisku, zainteresowanie użytkowników biblioteki dobrą lekturą, aktywizowanie oraz wyrabianie nawyku systematycznego czytania, promocja książki i czytelnictwa, zachęcenie do częstego odwiedzania naszych Bibliotek. Najlepsze osoby spośród czytelników, które od 2 stycznia do 31 grudnia 2018 roku wypożyczyły największą ilość książek i audiobooków, przestrzegając regulaminu biblioteki, zostały uhonorowane tytułem „Najlepszego Czytelnika 2018 roku” oraz nagrodzone. Wyłonienie zwycięzców konkursu nastąpiło na podstawie danych z systemu bibliotecznego. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród.

Zapraszamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału w nowym konkursie na „Najlepszego Czytelnika 2019 roku”. Regulamin dostępny w wypożyczalni biblioteki, a już wkrótce plakat promujący konkurs.